Plastové dveře a okna

Měsíční archív: Září 2012

Plastové balkonové dveře

Plastová okna nejsou již ničím překvapivým. Lidé se k nim přiklánějí, protože ve výsledku okna ušetří poměrně zásadní částku na energiích. Jejich výroba je velmi variabilní a je možné vyrobit prakticky jakékoli tvary a také velikosti. Stejně tak se vyrábí i balkonové dveře. Také jejich výroba je velmi variabilní. Je zde možnost volby venkovního i vnitřního dekoru. Stejně tak je možné připojit i venkovní parapet. Tento může mít také libovolný dekor. Dále je nutné zvolit vnitřní parapet a také jeho barvu, tedy dekor. Cena balkonových dveří se pak odvíjí tak od fakt, jestli si je necháte instalovat firmou nebo to zvládnete sami. Velmi vhodné je také vybavení dveří síťkou proti hmyzu, kterou oceníte v letních měsících.

Některé síťky jsou také odnímatelné, takže přes zimu je možné je schovat, aby nepřišly zbytečně k úrazu. Velmi podstatným parametrem je také fakt, zda-li je budete instalovat bez okna nebo s oknem, protože v takovém případě se změní jejich cena. Samozřejmostí je také fakt, že si můžete zvolit levé nebo pravé otevírání dveří. Všechny požadavky stačí následně zaslat výrobci a počkat na nové dveře.

Vložil Plastové dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář

Shrnovací dveře plastové

Plastové dveře mohou být také shrnovací. Tento typ dveří je dokonce nejvíce populární. Dveře jsou velmi dobré díky své vysoké životnosti a také minimální potřebě údržby. Jejich odolnost proti povětrnostním vlivům je přímo skvělá. Dveře si tedy po velmi dlouhou dobu zachovají stále pěkný vzhled. Výhodou těchto shrnovacích dveří je také možnost nadstavit standardní modely dveří pomocí přídavných lamel.

Lze je rozšířit až do výšky tři metry a šířky sedm metrů. Shrnovací dveře je možné obarvit celou řadou dekorů, které samozřejmě imitují i dřevo, což je stále více populární. Dveře mají pravidelně záruční dobu v délce pěti let, díky tomu máte poměrně dlouho jistotu, že cokoli se stane bude opraveno.

Shrnovací dveře je možné vybavit také poměrně velkými skly, které praktikují gumové pojení lamel, díky čemuž je zabezpečen opravdu velmi tichý chod. Tyto dveře jsou také velmi cenově dostupné, díky čemuž si získávají stále více fanoušků. Shrnovací dveře se provádějí také v elegantních variantách, které působí velmi zdobně. Záleží tedy pouze na Vás pro kterou variantu se rozhodnete.

 

 

Vložil Plastové dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář

Plastové dveře venkovní

Plastové dveře se v dnešní době používají hojně také jako vchodové dveře a také jako venkovní dveře, například do zahrady. Je to zcela logický krok, protože jejich vlastnosti je k tomu přímo předurčují.

Dveře dokáží v zimním období ušetřit velké množství energie, která dříve unikala. Také jejich bezúdržbovost je velmi dobrá, protože dveře vypadají stále jako nové a nemáte s nimi žádné starosti. Navíc v případě potřeby umytí, je stačí přetřít vlhkým hadrem nebo postříkat vodou a dveře jsou opět čisté. Plastové dveře se vyrábí v mnoha variacích.

Také jejich výplně jsou velmi pestré a to nemluvíme ani o možnostech barevných dekorů. Velmi populární je v poslední době imitace dřeva, která působí opravdu velmi reálně. Dveře jsou navíc také vysoce bezpečné. V případě potřeby je možné objednat si dokonce verzi, která má na bezpečnost zvýšené nároky. Plastové dveře jsou zkrátka hitem současnosti. Pokud je ještě nemáte, pak byste měli rozhodně přemýšlet o jejich instalaci, protože tento krok se rozhodně vyplatí. Ceníky dveří najdete například na internetu u jednotlivých výrobců a také prodejců.

Vložil Plastové dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář