Plastové dveře a okna

Měsíční archív: Srpen 2012

Vchodové dveře plastové

Vchodové dveře jsou první věcí, která zaujme návštěvy a všechny lidi, kteří k Vám přijdou. Proto bychom se měli postarat také o to, aby dobře vypadaly. Ideálním řešením je pořídit si vchodové dveře plastové, které jsou nyní velmi trendy. Dveře poskytují hned několik výhod, které jsou zcela nepopiratelné.

Jednak mají přerušený tepelný most, díky čemuž pomáhají velmi efektivně šetřit energii v zimním období. Také přes léto napomáhají k udržení stále teploty.

Dalším faktem je jejich bezúdržbovost, kterou ocení zejména majitelé rodinných domů. Dveře vypadají stále jako nové a nemusíte se o ně starat. Také jejich bezpečnostní vlohy jsou na velmi vysoké úrovni.

Samozřejmě je možné objednat si speciální úpravu, kdy jsou dveře velmi odolné proti vloupání. Dveře je možné objednat s výplní i bez, také je možné levé i pravé otevírání. Záleží zkrátka pouze na Vás.

Dekory jsou také na vysoké úrovni, takže si můžete vybrat třeba i imitaci dřeva. Dveře si však vždy nechejte usadit od dodavatele, protože díky tomu získáte také záruku na provedené práce.

Ceny jednotlivých dveří se mohou výrazně lišit, proto je vždy dobré podívat se na ceníky výrobců a poskytovatelů.

Vložil Plastové dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře jsou moderním trendem, proto si také mnoho lidí nechává okna předělat ze starých na nové. Všechny nové budovy se již také výhradně stavějí s plastovými okny.

Plastová okna a dveře mají unikátní izolační vlastnosti a díky tomu Vám pomohou velmi výrazně ušetřit za energie v období zimy. Izolační schopnosti však oceníte i v letních měsících, kdy bude teplota uvnitř výrazně nižší. Plastová okna mohou být dvou i tříkomorová. Čím více komor, tím lepší izolační vlastnosti, protože mezery jsou vyplněny inertními plyny, které ještě zlepšují izolační vlastnosti.

Plastová okna a dveře se vyrábí v mnoha tvarových provedeních a také jejich výplně se mohou velmi různit. Okna si můžete nechat vyrobit přesně na míru, což je velkým plusem. Také jejich barva nabude žádný problém, protože okna se obarvují již při výrobě, takže je možné namíchat prakticky jakoukoli barvu. Výhodou je také fakt, že při koupi nových oken, máte v ceně i jejich instalaci a všechny zednické práce, které je třeba provézt k jejich dokonalému usazení.

Vložil Plastová okna | Štítek , , , | Zanechat komentář

Plastové dveře ceník

Plastové dveře jsou dnes již trendem a prakticky každý dům je po rekonstrukci má. Jejich výhody jsou nesporné, protože šetří mnoho energie, také jsou prakticky bezúdržbové a velmi odolné proti povětrnostním vlivům. Vchodové dveře jsou také prvním bodem, na který se zaměří návštěvy a všichni lidé, kteří k Vám přijdou. Díky tomu je vhodné, aby byly v dobré kondici. Plastové dveře Vám toto všechno poskytují.

Jaké dveře vybrat samozřejmě záleží vždy na Vás, lepší se však poradit se s odborníkem, který Vám může dát dobré tipy. Jaké jsou ceny plastových oken, se dozvíte vždy z ceníku dodavatele nebo výrobce plastových dveří.

Samozřejmě cena je velmi variabilní a záleží jednak na výrobci a dále také na parametrech, které po dveřích požadujete. Cena je ovlivněna také velikostí, kterou budou dveře ve výsledku mít. Dobré je to, že si můžete nechat vyrobit dveře přesně na míru. Stačí zaslat správné parametry a výrobce se již postará o zbytek. Ceny dveří jsou samozřejmě nižší mimo sezónu, takže pokud chcete ušetřit je vhodné počkat.

 

Vložil Plastové dveře ceník | Štítek , , , | Zanechat komentář

Vchodové dveře plastové bazar

Vchodové dveře z platu jsou velmi populární. Mají totiž celou řadu výhod, mezi které patří hlavně úspora energie a také bezúdržbový provoz. Dveře jsou velmi odolné a vypadají velmi dobře. Pokud si nová plastové dveře nechcete kupovat zcela nové, pak je možné koupit si je také v bazaru.

Najdeme zde většinou nepoužité dveře, maximální krátce montované a následně demontované dveře. Při výběru nových dveří je nutné hledět na hlavní tři předpoklady, kterými jsou bezpečnost, estetika a také izolační vlastnosti. Moderní platové dveře by měly mít přerušený tepelný most, díky čemuž se omezí tepelné ztráty v zimním období.

Profily, které se používají na dveře by měly být vysoce odolné, protože dveře jsou nejvíce namáhanou výplní, protože se používají nejčastěji.

Pokud si budeme kupovat dveře z bazaru, je vhodné si zjistit zda-li budete mít také nárok na záruku a jaké jsou podmínky reklamace. Dveře se prodávají v mnoha provedeních. Tvarové variace jsou velmi pestré a to stejné se týká také barevných provedení.

Prakticky je možné vyrobit dveře jakékoli barvy. Zajímavé bazarové ceny najdete také na internetu, kde je velmi široká nabídka.

Vložil Plastové dveře ceník | Štítek , , , | Zanechat komentář

Plastové dveře 80 cm vchodové

Vchodové dveře jsou vždy tím prvním co spatří Vaše návštěva, proto je také důležité, aby vypadaly co nejlépe. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci nebo pouze výměnu dveří, pak se jistě nebojte platových dveří. Plastové dveře mají mnoho výhod. Jednak jsou prakticky bezúdržbové a vypadají stále dobře, ale také jsou velmi efektivní z hlediska úspory energií. Jsou vybaveny hliníkovým prahem, který má však přerušený tepelný most. Dveře jsou stabilní a zpevněné pomocí rohových spojek. Samozřejmě za příplatek je možné objednat také dveře, která mají zvýšenou odolnost proti vloupání. Jsou typické tím, že zámky jsou zde umístěny na více místech.

Plastové vchodové dveře je možné objednat v mnoha barevných provedeních. Velmi populární je také imitace dřeva, která vypadá velmi věrohodně. Dveře je možné objednat si v jakýchkoli rozměrech, proto nechybí ani šířka 80 centimetrů. Prakticky jaké parametry zašlete dodavateli takové dveře následně obdržíte.

Vždy však dbejte na to, aby dveře instalovat právě dodavatel a poskytl Vám také záruku na provedené práce. Díky otmu budete mít výraznou pojistku, proti poškození dveří.

Vložil Plastové dveře ceník | Štítek , , , | Zanechat komentář

Plastové dveře Brno

Plastové dveře najdeme u stejných výrobců a prodejců jako platová okna. Proto ani v Brně není nouze o taková místa. Plastové dveře jsou v dnešní době na velmi vysoké úrovni. nejen, že napomáhají snížit ztráty energie, ale také poskytují mnohem vyšší bezpečnostní nároky. Všechny konstrukce jsou symetrické a vybaveny hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. Dveře jsou samozřejmě také řádně vyztuženy a najdeme u nich vyztužené a svařované rohové spojky v křídlech. Tyto základní znaky by měly naplňovat všechny nové plastové dveře. Ve výsledku se Vám tedy dostane vysoce spolehlivý produkt s pevnou konstrukcí a výbornou tepelnou izolací.

V případě potřeby je možné přiobjednat si také dveře se zvýšenou odolností proti vloupání. Kvalitní poskytovatelé plastových dveří by měli poskytovat možnost otevírání dovnitř i ven. Dále také tradiční designy s možností úpravy a imitací dřeva. Samozřejmostí je také fakt, že nabídka obsahuje jednokřídlé a dvojkřídlé dveře. Dveře mohou být otevírací, posuvné i skládací.

Samozřejmostí je také pestrá paleta barevných provedení. Vždy je dobré podívat se na fotografie, které nalezneme v katalozích prodejců.

Vložil Plastové dveře | Štítek , , | Zanechat komentář

Plastový zahradní nábytek

V posledních letech v Česku vzrostla popularita zahradních pergol a posezení, kde si lidé mohou s přáteli či rodinou povídat a zažít krásné chvíle. Jaký nábytek je však do takového prostředí tou nejlepší volbou? V podstatě se můžeme rozhodovat mezi dřevěným drahým nábytkem, kovovým nábytkem a nakonec také s platovým nábytkem. Plastový nábytek je jednoznačně nejlevnější variantou, jak si pořídit posezení na zahradu. Jeho výhoda je navíc v tom, že je prakticky bezúdržbový a je velmi odolný proti povětrnostním vlivům. V dnešní době má navíc tento nábytek mnoho podob co se týče tvarového provedení. Samozřejmě je vyráběn také v mnoha barevných provedeních.

Pořídit si můžete stoly, samostatné židle, dětský nábytek, zahradní lehátka, houpačky a také lavice pro více lidí. Materiál disponuje dostatečnou pevností, takže nehrozí ani jeho poškození. Další velkou výhodou je jeho nízká hmotnost, kterou oceníte v případě, kdy jej budete přesunovat nebo schovávat. Velmi praktické je také jeho skladování, protože například židle a lavice jsou poskládat na sebe, takže ušetříte i prostor.

Kompletní nabídky hledejte u prodejců a výrobců na internetu.

Vložil Plastová okna doplňky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Žaluzie do plastových oken

Plastová okna se standardně dodávají bez žaluzií, proto je důležité si na tento fakt pamatovat. Je nutné si je přiobjednat. Vhodné je objednat si žaluzie na internetu, protože zde najdeme celou řadu zajímavých nabídek. Navíc žaluzií je celá řada, takže i je pojďme krátce představit.

Klasické jsou horizontální žaluzie, dále existují vertikální žaluzie, rolety, roletky na střešní plastová okna a eurookna, sítě proti hmyzu, markýzy, skládací plastové dveře, plisé roletky a dokonce také záclona s vertikálou. Záclony s vertikálou jsou typické spíše pro kancelářské prostředí, jde o klasickou jednu lištu, po níž se následně vysunují žaluzie, které pohybují vždy z jedné strany, na tuto se musejí také zasunovat. Zajímavé jsou také plisé roletky, které jsou cenově v kategorii nejnižších žaluzií. Jejich funkce je velmi důmyslná, protože se dají stahovat na jakoukoli stranu.

Tedy ze středu nahoru a dolů, seshora dolů, zespodu nahoru a podobně. Roletky nemají žádné řetízky ani ovládání. Jednoduše se vše provádí taháním za madlo. Hlavním materiálem je polyesterová tkanina, která je antistatická, takže se zbavíte i starostí s prachem. Nabízejí se samozřejmě v mnoha barevných provedeních.

 

Vložil Plastová okna doplňky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Vchodové plastové dveře

Kromě plastových oken je v současnosti módou instalovat si také plastové vchodové dveře. Díky se také výrazně snižuje ztráta energie v zimním období. To vede k výraznému ušetření finančních prostředků. Vchodové plastové dveře se vyrábí v mnoha tvarových provedeních, stejně tak jako v mnoha barevných provedeních. Velmi populární je například imitace skutečného dřeva, která dává plastovým dveřím zcela nový rozměr.

Platové dveře nejsou dominantou pouze pro rodinné domy, ale můžete si je instalovat i do bytu. Navíc plastové dveře kromě šetření značného množství energie v zimním období, poskytují také vyšší bezpečnost, protože mohou být doplněny o několik zámkových záklopek po celém obvodu. Kromě již těchto dvou zmíněných vlastností je třeba uvědomit si, že vchodové dveře jsou tím prvním, s čím se setká každá návštěva. Proto je také dobré dbát na jejich vzhled a dobrý stav.

Plastové dveře poskytují komfort, jsou pevné, odolné vůči vlivům počasí a tedy skoro bezúdržbové. Prodejci plastových dveří Vám budou schopni poradit, která z variant a v jaké cenové relaci pro Vás bude nejlepší. Dbejte vždy také na montáž dveří, kterou by měla provázet dodavatelská firma.

Vložil Plastové dveře ceník | Štítek , , , | Zanechat komentář

Zatravňovací dlažba plastová

Pojem zatravňovací dlažba se může někomu zdát poměrně podivný, přesto vězte, že jde o známý a také velmi populární produkt. Na tento artikl se specializuje například Dova, což je obchodní firma. Její tradice se táhne již od roku 1991, takže má v oboru rozhodně bohaté zkušenosti. V oblasti stavebnictví a doplňků zastupuje známé zahraniční společnosti i české. Poskytuje pouze zboží od výrobců, kteří se zaměřují na kvalitu a vlastnosti materiálů i služeb.  Zatravňovací dlažby patří do kategorie systémů pro zpevnění povrchu, které jsou specifické zejména svým pevným spojením po celé ploše patentovaných zámků. Tyto dlaždice se mohou na zem pokládat celoplošně nebo také pouze v pojezdových blocích.

Jedná se o recyklovaný materiál, který se vyznačuje svým hydrofobním charakterem, tedy tím, že nesaje vodu. Díky tomu je životnost těchto materiálů vysoká. Tyto dlaždice je výhodné zatravnit, čímž dosáhnete ideální funkčnosti a také dobrého vzhledu. Samozřejmě je důležitá také příprava podloží pro tento systém, která se liší pro osobní a nákladní automobily.

Zatravňovací dlažba je skvělým pomocníkem za uchováním krásné zahrady.

 

Vložil Plastová okna doplňky | Štítek , , , | Zanechat komentář